سردار آزمون:

دوست دارم با زلاتان و طارمی همبازی شوم

دوست دارم با زلاتان و طارمی همبازی شوم به گزارش بازسازی خانه مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه از شایعه پول دادن برای بازی در تیم ملی از عجیبترین خبر در مورد خودش یاد كرد و اظهار داشت: دوست دارم با زلاتان ابراهیموویچ و مهدی طارمی همبازی شوم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سردار آزمون این فصل موفقیت قابل ملاحظه ای را با تیم زنیت به دست آورد. آزمون علاوه بر رسیدن بعنوان آقای گلی لیگ روسیه با تیم زنیت با ۱۷ گل، قهرمانی با این تیم در لیگ و جام حذفی روسیه را تجربه نمود.
آزمون پس از قهرمانی در جام حذفی به ایران و گنبد زادگاه خود بازگشت و در مصاحبه ای، شرایط فصل گذشته و برنامه هایش برای سال بعد را شرح داد.
آزمون اظهار داشت: می دانستم شهر ما (گنبد) به خاطر کرونا وضعیت خیلی قرمزی دارد و تلاش کردم از خانه بیرون نروم. اینجا وضعیت از قرمز هم گذشته است. در روسیه باشگاه ما حرفه ای است و الگویی برای باشگاه های دیگر بود و باید پروتکل ها را رعایت می کردیم. البته این وضعیت برای بازیکنان خارجی و دور از خانه خیلی سخت بود.
وی درباره شکستن پروتکل های بهداشتی در روسیه و جریمه شدنش خاطرنشان کرد: یک مرتبه اشتباه کردم و رفتم رستوران. فکر کردم دولت روسیه اعلام نموده قرنطینه باز شده ولی نمی دانستم و رفتم غذا خوردم. این یک تجربه خیلی خوب شد. از باشگاه عذرخواهی کردم و همه چیز به خوبی و خوشی به اتمام رسید.
مهاجم تیم ملی درباره تجربه هشت ساله حضورش در لیگ روسیه و احتمال بازگشت به لیگ ایران، اظهار نمود: با تمام احترامی که برای لیگ ایران قائل هستم باید بگویم دوست دارم در اروپا و لیگ های معتبر بازی و چالش جدیدی تجربه کنم.

آزمون در واکنش به سئوالی در خصوص عجیب ترین شایعه ای که درباره خودش شنیده است، تصریح کرد: من حرفهای زیادی شنیده ام. ولی اینکه شنیدم با پول به تیم ملی رفته ام خنده دارترین و عجیب ترینشان بود. می دانم که اینها هم برگرفته از هواداران یک تیم است!
وی با اشاره به زوج سازی خوبش در تیم زنیت با آرتم زوبا و کسب عنوان آقای گلی در کنار این بازیکن خاطرنشان کرد: اول به موفقیت تیم فکر می کردیم. وقتی هم تیم قهرمان شد برای آقای گلی تلاش می کردیم. اولویتمان قهرمانی در لیگ روسیه و جام حذفی بود. آرتم بازیکن خیلی خوبی است و خیلی به من کمک کرد. او یکی از بهترین مهاجمان روسیه است.
آزمون درباره پاس گل خود به زوبا در شرایطی که خودش هم می توانست گلزنی کند و به تنهایی آقای گل روسیه شود، اظهار داشت: خیلی ها گفتند به خاطر اینکه آرتم دوست خوبم بود به او پاس دادم ولی هر بازیکن دیگری هم بود این کار را می کردم. از موقعی که اکبر محمدی مربی ام بود و حتی پیش از آن، بعنوان یک مهاجم، خودخواه نبودن را هم به ما یاد داده اند.
وی در ادامه از بالا رفتن قابلیت هایش در صورت بازی در کنار یک مهاجم دیگر صحبت کرد و اظهار داشت: دقیقاً همچنین است. من در تیم ملی با تمام احترامی که برای مربیان قبلی قائلم، تک مهاجم بودم. همیشه دوست داشتم دو مهاجم بازی کنم. خیلی دوست دارم در تیم ملی هم با دو مهاجم بازی نماییم. نظر سرمربی هرچه باشد برایم قابل احترام است. اگر یک نفر به مهاجم کمک نماید بهتر است. بازی هایی که قبلاً برای مرحله مقدماتی با تیم ملی انجام دادیم سخت بود.
مهاجم تیم ملی ایران با اشاره به عملکرد مهدی طارمی در تیم ریوآوه و پنالتی های زیادی که این بازیکن برای تیمش در پرتغال گرفت، اظهار نمود: مدافعان پرتغال در اینستاگرام پیغام می دادند به یار خوبت در تیم ملی بگو اینقدر پنالتی نگیر! طارمی در هر بازی پنالتی می گرفت. من خودم بسیار کم پنالتی گرفته ام. پنالتی گرفتن یکی از کارهای دشوار می باشد و هوش و زیرکی زیادی می خواهد.
آزمون سپس به شوخی اظهار داشت: VAR (تکنولوژی کمک داور ویدئویی) هم از دست مهدی خسته شده است. VAR از بس که مهدی را دیده خودش می نویسد پنالتی!
وی در مورد هولیگان های فوتبال روسیه، اظهار داشت: من ندیده ام. فرهنگ تماشاگران روسیه خوب است. درست است شعارهایی می دهند ولی من چیزی درباره هولیگان ها ندیده ام.
مهاجم تیم ملی ایران در ادامه خاطرنشان کرد: دوست دارم با مهدی (طارمی) در یک تیم بازی کنم. بهترین زوج دوران فوتبالی من مهدی بوده است. خیلی دوست دارم با هم در یک تیم بازی نماییم چون همدیگر را خوب درک می نماییم.
آزمون درباره وضعیتش برای فصل آینده و اینکه به کدام تیم خواهد رفت، تصریح کرد: وقتی صد درصد نشده است چیزی نمی توان گفت. باشگاه هر موقع با من صحبت کرد و حتمی شد آن وقت می توانم حرف بزنم. هیچ صحبتی با من نشده است و نمی توانم چیزی بگویم. فعلاً با تیم زنیت قرارداد دارم و عاشق این تیم هستم.
وی که با برنامه «فوتبال ۱۲۰» و به صورت همزمان با مهدی طارمی گفتگو می کرد، در پاسخ به این سوال که آیا امکان بازی با زلاتان ابراهیموویچ (انتقال به تیم آث میلان) وجود دارد؟ اظهار داشت: چه کسی هست که دوست نداشته باشد با زلاتان بازی کند؟

به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، در این زمان مهدی اظهار داشت: من نمی خواهم. اگر زلاتان بازی کند ما باید برویم روی نیمکت!
آزمون در ادامه اظهار داشت: نه؛ من می روم و می جنگم. می جنگم و مزدم را می گیرم.
مهاجم تیم زنیت در پاسخ به سئوالی در خصوص علت ناکامی زنیت در لیگ قهرمانان اروپا، اظهار نمود: تا بازی بنفیکا شانس خوبی داشتیم و تیم دوم گروه بودیم. وقتی نتیجه بازی لایپزیش را بین دو نیمه در رختکن اعلام نمودند به ضررمان شد. در نیمه اول موقعیت های خیلی خوبی داشتیم ولی دقیقه ۴۹ گل خوردیم، من گل به خودی زدم و اخراجی دادیم. نفهمیدیم چه شد. همه چیز بین دو نیمه رخ داد. اگر تمرکزمان را در زمین می گذاشتیم می توانستیم صعود نماییم. شانس خیلی خوبی داشتیم.
آزمون درباره الگوهای دوران کودکی اش در فوتبال، خاطرنشان کرد: الگوی داخلی من علی دایی و خارجی ام زلاتان ابراهیموویچ بود. من پوستر علی دایی و رونالدوی برزیلی را در اتاقم داشتم.
مهاجم تیم ملی ایران در مورد وضعیت تیم کشورمان برای صعود به جام جهانی هم اظهار داشت: صد درصد کار سختی داریم. فدراسیون باید همه را متحد کند. در زمان مربی قبلی (ویلموتس) ما یک تیم نبودیم و به مشکل خوردیم ولی با اسکوچیچ همه چیز رفع می شود. اسکوچیچ روحیات بازیکنان ایرانی را می شناسد. کمک می نماییم بهترین نتیجه را بگیریم و مردم را شاد نماییم.


منبع:

1399/05/10
14:12:03
5.0 / 5
3049
تگهای خبر: تكنولوژی , رستوران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان