فرودگاه امام:

مسافران بدون جواب آزمایش كرونا، از فرودگاه دیپورت می شوند

مسافران بدون جواب آزمایش كرونا، از فرودگاه دیپورت می شوند بازسازی خانه: معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام (ره) اظهار داشت: مسافران با تابعیت غیر ایرانی در صورت به همراه نداشتن تست منفی كرونا، اجازه ورود به كشور را نداشته و بازگردانده خواهند شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمدرضا کریمیان، با تشریح شرایط جدید پذیرش مسافران ورودی به ایران در شرایط پاندمی جهانی کرونا اظهار داشت: بمنظور جلوگیری از گسترش ویروس کووید ۱۹، تمامی مسافران ورودی به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ (پنجم آگوست ۲۰۲۰) می بایست به هنگام ورود نتیجه منفی آزمایش تشخیص ویروس کرونا (PCR) را با اعتبار حداکثر ۹۶ ساعت از کشور مبدا ارائه نمایند.
معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه کرد: مسافران علاوه بر تکمیل فرم خوداظهاری سلامت، باید حداکثر ۹۶ ساعت پیش از ورود به ایران مبادرت به انجام تست PCR نموده و جواب منفی تست به زبان انگلیسی و با تأیید مقامات صلاحیت دار بهداشتی کشور مبدأ را هنگام ورود به نمایندگان وزارت بهداشت تحویل دهند.
کریمیان افزود: غربالگری برای همه مسافران، در بدو ورود به کشور صورت خواهد گرفت. به دنبال این غربالگری مسافران با تابعیت ایرانی که قبلاً نتیجه تست منفی را ستاندن کرده و در بدو ورود به کشور مشکوک به ابتلاء به این بیماری باشند، بعد از تکمیل فرم تعهدنامه و انجام تست مجدد، موظف به قرنطینه خانگی خود به مدت ۱۴ روز هستند. همین طور مسافران مشکوک با تابعیت غیر ایرانی بعد از انجام تست، در مراکز مشخص شده از جانب وزارت بهداشت قرنطینه خواهند شد.
وی با اشاره به اهمیت قرنطینه و جلوگیری از حضور افراد مشکوک در جامعه اظهار داشت: حفظ سلامت و کنترل این ویروس در شرایط فعلی از مهم ترین رویکردهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) است. از همین رو تمهیدات لازم برای اختصاص فضایی مناسب برای اسکان و قرنطینه مسافران غیر ایرانی نیز در نظر گرفته شده است.
عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با تاکید بر اهمیت اجرای این پروتکل ها افزود: مسافران با تابعیت غیر ایرانی در صورت به همراه نداشتن تست منفی کرونا، اجازه ورود به کشور را نداشته و بازگردانده خواهند شد. همین طور از مسافران با تابعیت ایرانی نیز در صورت به همراه نداشتن تست کووید ۱۹، آزمایش گرفته شده و تا تعیین نتیجه، به مدت ۴۸ ساعت در قرنطینه نگهداری خواهند شد و هزینه انجام تست کرونا و اقامت در محل قرنطینه، بطور کامل بر عهده مسافر خواهد بود. همین طور در صورت مثبت بودن آزمایش های تشخیص ویروس، فرد مبتلا به مراکز درمانی منتقل خواهد شد.


منبع:

1399/05/12
23:16:50
5.0 / 5
3079
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان