سرپرست وزارت صمت:

خودروسازان می توانند 5 هزار اتوبوس شهری تولید كنند

خودروسازان می توانند 5 هزار اتوبوس شهری تولید كنند بازسازی خانه: سرپرست وزارت صمت، از توانایی تامین حداقل ۵۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری، در چارچوب طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل كشور از طرف تولیدكنندگان تا آخر سال جاری آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت نشست بررسی تأمین اتوبوس های طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان وزارتخانه های راه و شهرسازی و کشور، شهرداری و تولیدکنندگان اتوبوس برگزار گردید.
در این جلسه جعفر سرقینی، با تاکید بر تلاش تمامی تولیدکنندگان به منظور اجرای مفاد طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور اطلاع داد و اظهار داشت: در این راستا سازمان شهرداری ها باید مشخصات و تعداد اتوبوس های مورد نیاز خود امسال و آینده را به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام نماید تا برپایه آمار عرضه شده و با مشارکت تمامی تولیدکنندگان، این طرح عملیاتی شود.
سرپرست وزارت صمت بیان نمود: شرکت های تولیدی، توانایی تأمین ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در چند ماهه باقی مانده از سالجاری را به تفکیک اعلام نموده اند؛ این در شرایطی است که سالانه باید یکهزار دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل شود تا سن این ناوگان ۱۰ ساله باقی بماند.
وی اضافه کرد: در صورت عقد قرارداد کارخانجات داخلی توان تولید حداقل ۵۰۰۰ دستگاه اتوبوس را در سال دارند.
سرقینی خواهان مشارکت تمامی شهرداری های کشور در اجرای این طرح شد و اعلام نمود: کمیته ای برای پیگیری و اجرای مفاد این طرح باید در سازمان برنامه و بودجه تشکیل گردد.
سرپرست وزارت صمت همینطور بر اعلام قیمت، زمان بندی و عقد قراردادهای لازم برای این کار به تفکیک برای شرکت های مختلف تاکید کرد.


منبع:

1399/06/14
17:24:01
5.0 / 5
2124
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان