دبیر انجمن شركتهای هواپیمایی:

قیمت بلیت پرواز تهران-استانبول ۴ و نیم میلیون تومان

قیمت بلیت پرواز تهران-استانبول ۴ و نیم میلیون تومان دبیر انجمن شركت های هواپیمایی با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به تركیه، اظهار نمود: نرخ بلیت این پرواز، حدود 4 و نیم میلیون تومان است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مقصود اسعدی سامانی در پاسخ به این پرسش که آیا ایرلاین های ایرانی می توانند به ترکیه پرواز داشته باشند؟ اظهار نمود: برمبنای موافقت نامه هایی که در گذشته در ارتباط با پروازهای بین ایران و ترکیه وجود داشت، ایرلاین های ایرانی که ناوگان هوایی آنها آمادگی لازم را داشته باشند می توانند مطابق قطعنامه دوجانبه ای که بین ایران و ترکیه منعقد شده و برمبنای سهمیه ای که سازمان هواپیمایی برای آنها تعیین کرده، به ترکیه پرواز داشته باشند.
وی با اشاره به نگرانی بعضی از مسافران درباب نرخ بالای بلیت های ایران و ترکیه اظهار داشت: نرخ بلیت هواپیما بستگی به نرخ ارز و میزان تقاضای سفر دارد؛ بطور قطع هر چقدر میزان عرضه (تعدد ایرلاین ها) بیشتر باشد، بطور قطع در کاهش نرخ بلیت هواپیماها تأثیرگذار خواهد بود.
اسعدی سامانی با اشاره به نرخ بلیت ۶۰ میلیون تومانی پرواز استانبول با ایرلاین قطری عنوان کرد: هم اکنون نرخ بلیت پروازهای این ایرلاین به سبب حضور مجدد ایرلاین های ایرانی به ۲۴ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است که این مساله بیان کننده این واقعیت است که اگر عرضه زیاد شود، نرخ بلیت نیز کاهش چشم گیر خواهد داشت.
به گفته وی از دیگر دلیلهای افزایش نرخ بلیت ایرلاین قطری در گذشته مربوط به مسیر طولانی تهران – دوحه - بلگراد – ترکیه بود که به سبب تفاهمات برقرار شده، این ایرلاین مسیر بلگراد را حذف کرده و هواپیماهای این ایرلاین در راه تهران به دوحه و از دوحه به ترکیه پرواز می کنند.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور اظهار داشت: الان نرخ بلیت هواپیماهای ایرلاین ملی برای پرواز به ترکیه حدود ۴ و نیم میلیون تومان است. ایرلاین های دیگر نیز بر حسب سرویس هایی که می دهند نرخ بلیت پروازهای خودرا تعیین می کنند.
اسعدی سامانی برقراری پرواز به ترکیه را برای ایران راهبردی دانست و اشاره کرد: طی سال های گذشته ارتباط هوایی بین ایران و ترکیه گسترش داشته است. علاوه بر مباحث گردشگری و بازرگانی، خیلی از ایرانیها در ترکیه سرمایه گزاری نموده و نیاز به تردد به این کشور را دارند. همین طور خیلی از هواپیماها برای پرواز به سایر کشورها در ترکیه توقف می کنند. همه این موضوعات اهمیت برقراری پرواز به ترکیه را روشن می سازد.

1399/07/02
11:33:03
5.0 / 5
2128
تگهای خبر: سازمان , شركت , شهرسازی , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان