كاپیتان سابق تیم ملی فوتسال هم مربی - بازیكن می شود

كاپیتان سابق تیم ملی فوتسال هم مربی - بازیكن می شود بازسازی خانه: تیم فوتسال شهروند ساری به محمد طاهری كاپیتان سابق تیم ملی فوتسال پیشنهاد داده بعنوان مربی - بازیكن در این تیم فعالیت كند.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، در این فصل از لیگ برتر فوتسال باز هم بازار مربی - بازیکن ها داغ شده است. ابتدا وحید شمسایی با پذیرش هدایت گیتی پسند اعلام نمود که در صورت نیاز پا به توپ هم خواهد شد و بعد از آن محمد کشاورز هم هدایت تیم راگای تهران را برعهده گرفت. کشاورز هم اعلام نموده فعلا برمبنای فهرست، بازیکنان خودرا جذب می کند و شاید در آخرین لحظات تصمیم بگیرد به میدان برود چونکه علاقه او بیشتر به بازی کردن است.
تیم هایپر شاهین شهر هم گرچه وضعیت نامشخصی برای حضور در لیگ برتر دارد اما طبق آخرین خبرها با مهرداد جابری بازیکن اصفهانی بعنوان مربی - بازیکن وارد مسابقات خواهد شد تا سومین تیمی باشد که از این پدیده بهره می برد.
ولی حالا خبر رسیده تیم پرطرفدار شمال ایران یعنی شهروند ساری نیز در صدد استفاده از مربی - بازیکن است. این باشگاه به محمد طاهری کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال که سابقه پوشیدن پیراهن این تیم باشگاهی را هم دارد پیشنهاد داده تا هم بعنوان مربی و هم بازیکن در این تیم مشغول شده و عنان کار را بر عهده بگیرد. طاهری گرچه از این پیشنهاد استقبال کرده اما پاسخ قطعی را به مشخص شدن وضعیت تیم ستارگان ورامین که این روزها زمزمه هایی از بازگشت امتیاز آن به قرچک به گوش می رسد منوط کرده است. طاهری در صورت ماندن در تیم ستارگان تنها بازیکن خواهد بود اما با پیوستن به شهروند بعنوان مربی - بازیکن فعالیت خواهدکرد.
منبع:

1399/07/07
14:21:04
5.0 / 5
1980
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان