مدیركل راه و شهرسازی تهران:

امتیاز دارندگان مسكن ملی، در صورت فروش سلب می شود

امتیاز دارندگان مسكن ملی، در صورت فروش سلب می شود بازسازی خانه: مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: هر گونه خرید و فروش امتیاز مسكن ملی ممنوعست و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه درباب بحث خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی با با تاکید بر اینکه خرید، فروش، واگذاری و انتقال به غیر مسکن ملی غیرقانونی می باشد، گفت: بطور قطع در صورت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. به همین خاطر و با این اعلام عواقب هرگونه اقدام بر عهده شخص بوده و هیچ نوع وکالتی بلاعزل از مراجع ذی ربط به نام خریدار صادر نخواهد شد.
محبت خواه با تاکید بر اینکه در صورت مشاهده خرید و فروش، واحد مسکونی مورد معامله سلب امتیاز خواهد شد، اظهار داشت: به همین خاطر لازم است مردم عزیز با اطلاع از این موضوع، مراقب کلاهبرداری ها باشند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در آخر اشاره کرد: اگر متقاضیان تا حالا هیچ نوع پیامکی جهت انجام سایر امور بعدی کاری دریافت نکرده اند، هرچه سریع تر از مراجع ذی ربط (محل ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن) پیگیر کارهای ادامه ثبت نام و واریز وجه باشند.

1399/08/18
20:14:52
5.0 / 5
1786
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان