دبیر ستاد تنظیم بازار خبر داد:

افزایش تولید روغن جامد

افزایش تولید روغن جامد بازسازی خانه: معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش تولید روغن جامد و سرعت بخشی به روند توزیع آن در كشور اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از صداوسیما، عباس قبادی با اشاره به اینکه روغن خام بعنوان ماده اولیه تولید روغن جامد به وفور در کشور وجود دارد، اظهار داشت: الان ۴۰۰ هزار تن روغن خام موجودی در بازرگانی دولتی داریم ضمن اینکه ۳۰۰ هزار تن روغن خام در راه داریم و این در شرایطی است که بخش خصوصی هم موجودی مطلوبی از روغن خام دارد.
وی ضمن اشاره به اینکه مصرف روغن خام کشور ماهانه ۱۰۰ هزار تن است اضافه کرد: برای تعادل بخشی به بازار هم برای واردات روغن خام اقدام کردیم و هم روند تولید روغن جامد در کشور سرعت گرفته و برنامه داریم تا به روند توزیع این محصول هم سرعت بیشتری ببخشیم.
قبادی اظهار داشت: در مبحث روغن مشکل به وجود آمده بیشتر از حمل و نقل ناشی می شود یعنی تانکرهای خاصی امکان جابه جایی روغن را از مخازن جنوب به کارخانه های کشور دارند که با هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی برای سرعت بخشی به توزیع روغن از راه تانکرهای خاص اقدام کردیم که امیدواریم بزودی یعنی تا هفته آینده در نتیجه این اقدام، روند توزیع و فراوانی روغن جامد هم مناسب شود و مصرف کننده ها به سادگی به آن دسترسی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه تا یک هفته آینده روغن جامد در بسته بندی ۵ کیلویی هم به وفور در سطح خرده فروشی ها توزیع می شود از مصرف کننده ها خواست نسبت به فراوانی محصول اطمینان داشته باشند و فقط به اندازه مورد نیاز برای تهیه این محصول اقدام نمایند.
دبیر ستاد تنظیم بازار همینطور اظهار داشت: یک هفته تا ۱۰ روز آینده شرایط قیمتی مرغ هم با رسیدن تولیدات جدید به بازار مناسب و مساعد می شود.

1399/09/01
16:16:44
5.0 / 5
1454
تگهای خبر: بازار , تولید , شهرسازی , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان