معاون وزیر راه خبر داد:

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و 100 هزار نفر

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و 100 هزار نفر بازسازی خانه: مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: جمعیت شهرهای جدید الان با برنامه ریزی های صورت گرفته به یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر رسیده و در ۷ شهر به ۱۰۰ هزار نفر ارتقا پیدا کرده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی امروز در پنل آنلاین علمی واکاری تجربه CDS استراتژی های توسعه شهری در شهرهای جدید با موضوعیت شهر صدرا با اشاره به اینکه سیاست شهرهای جدید در سایر کشورها سیاست توسعه شهری است اظهار داشت: در چارچوب سیاست توسعه شهری ما تلاش کرده ایم شقوق مختلف توسعه را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.
وی افزود: توسعه درون شهری و توسعه پیوسته شهرها و همینطور بحث توسعه مفصل در چارچوب شهرک ها و شهرهای جدید را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: تلاش هایی در این عرصه شروع شده و طرح هایی هم از کره جنوبی انجام داده ایم و این طرح ها را مورد تصویب قرار داده ایم.
وی ضمن اشاره به اینکه اصلی ترین سیاست ما در شهرهای جدید توسعه شهری بخصوص پس از انقلاب بوده است اظهار داشت: الان حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در مجموعه شهرهای جدید زندگی می کنند و الان جمعیت ۷ شهر جدید به حدود ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.منبع:

1399/09/28
12:45:46
5.0 / 5
693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان