قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران

قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران قیمت مسکن در گران‎ترین منطقه تهران ۵ برای بر قیمت مسکن رد ارزان‎ترین منطقه تهران است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، بر مبنای آخرین آمار عرضه شده از جانب بانک مرکزی، در بین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین متوسط قیمت هر متر خانه حدود ۶۰ میلیون تومان در منطقه یک و کمترین آن با حدود ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است.
بر این اساس متوسط قیمت مسکن در منطقه یک با افزایش ۹۹ درصدی و در منطقه ۱۸ با افزایش ۸۶.۱ درصدی در دیماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.
بانک مرکزی گزارش بازار مسکن در دیماه سال جاری را منتشر نمود که نشان داده است متوسط قیمت مسکن در دیماه سال جاری نسبت به دی سال گذشته رشد ۹۸.۳ درصدی داشته است.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، گزارش تحولات بازار مسکن در شهر تهران که از جانب بانک مرکزی انتشار یافته، مبین این است که در دی سال جاری متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از راه بنگاه های معاملات ملکی تهران ۲۷ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه قبل ۱.۸ درصد افزایش دارد.
مشروح گزارش بانک رمکزی درباره بازار مسکن تهران را اینجا بخوانید.
۲۲۳۲۲۳منبع:

1399/11/26
11:48:07
0.0 / 5
776
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان