مقام مسئول ؛

پول بلیت پروازهای لغو شده تركیه عینا به مسافران عودت داده می شود

پول بلیت پروازهای لغو شده تركیه عینا به مسافران عودت داده می شود به گزارش بازسازی خانه سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از نظارت این سازمان برای استرداد ۱۰۰ درصدی وجوه بلیت پروازهای تور ترکیه از جانب شرکتهای هواپیمایی و آژانس ها اطلاع داد.حسن ذی بخش در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سؤال که آیا مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص لغو تورهای مسافری به مقصد ترکیه اجرایی شده است، اظهار داشت: این مصوبه هنوز به سازمان هواپیمایی ابلاغ نشده؛ هر زمان که ستاد ملی مقابله با کرونا، مصوبه لغو تورهای ترکیه را به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کند، آنرا اجرا می نماییم.
وی افزود: همه مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا که برای ما حکم نهایی را دارد، بلافاصله بعد از دریافت، به شرکتهای هواپیمایی و آژانس ها ابلاغ کرده و محدودیت را اعمال می نماییم.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره بازگرداندن پول تور و بلیت پروازهای ترکیه به مسافرانی که تور سفر به این کشور را رزرو کرده اند، اظهار داشت: مبحث بازگرداندن پول بلیت به مسافران صنعت هوانوردی در تمام دنیا طی یک سال قبل به یک اصل تبدیل گشته است.
وی اضافه کرد: در ایران هم هم وزیر راه و شهرسازی و هم رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی ابلاغ کرده اند که اگر به سبب کرونا، پروازی کنسل شود، پول مردم عیناً باید عودت داده شود.
ذی بخش خاطرنشان کرد: ما در سازمان بر استرداد وجوه بلیت پروازهای کنسل شده کرونایی به مردم، نظارت داریم.
خاطرنشان می شود قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا امروز اعلام نمود بر مبنای تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه تورهای ترکیه لغو شده و تردد در مرزهای زمینی و پروازها هم با تشدید نظارت بر رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام می شود.


منبع:

1400/01/17
12:37:41
5.0 / 5
413
تگهای خبر: سازمان , شركت , شهرسازی , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان