پرداخت وام خرید مسكن بدون سپرده تمدید گردید

پرداخت وام خرید مسكن بدون سپرده تمدید گردید به گزارش بازسازی خانه ایسنا نوشت: بانک مسکن پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن را تا آخر تیر ماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.


بانک مسکن مهلت استفاد از تسهیلات طرح ۸۲ را تا آخر تیر ۱۴۰۰ تمدید کرد که در این حوزه اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی می شوند که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریح ۳۱ تیر ۱۴۰۰ تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند. پیش از این، بانک مسکن با هدف کمک به خانه دارشدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خریدمتقاضیان مسکن و همینطور کاهش هزینه های دریافت تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا آخر سال ۱۳۹۹ در دستور کار قرار داده بود.
از ۲۵ دی سال ۱۳۹۹ به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توام (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است. سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی ۸۰میلیون تومان و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان و در شهرستانهای استان برای خرید انفرادی ۶۰ میلیون تومان و برای زوجین ۱۲۰ میلیون تومان است. طبق این گزارش، تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا آخر تیر ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد. همچنین، پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دیماه سالجاری به متقاضیان پرداخت می شود به نحوی است که نیمی ازمبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم ) پرداخت می شود. بدین سان متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند. 223227


منبع:

1400/02/30
21:45:54
5.0 / 5
406
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان