وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد؛

کوشش برای حذف دلال بازی در زمینه فروش مصالح ساختمانی

کوشش برای حذف دلال بازی در زمینه فروش مصالح ساختمانی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تلاش ما بر این است که فروش و عرضه مصالح ساختمانی برای ساخت مسکن بوسیله دلالی نباشد و خرید بصورت مستقیم بوسیله کارخانه صورت گیرد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، رستم قاسمی بامداد جمعه که همراه رییس جمهور به خراسان جنوبی سفر کرده است، در جمع مردم شهرستان طبس و در پاسخ به سوالات آنان اظهار نمود: امیدواریم با ساخت یک میلیون مسکن دغدغه های مردم در این حوزه رفع گردد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که در شهر طبس ۲ قطعه جدید برای الحاق به شهر تعیین شده، اظهار داشت: در مورد این که برخی مردم می گویند برخی از شرکتها در وسط شهر طبس زمینهای خوبی را گرفتند را پیگیری کرده و چرایی آنرا بررسی می نماییم.
قاسمی با اشاره به این که در طبس مشکل زمین نداریم، اضافه کرد: به دنبال الحاق قطعات دیگری برای شهر طبس نیز هستیم.
وی با تاکید بر این که تلاش ما بر این است که فروش و عرضه مصالح ساختمانی بوسیله دلالی نباشد و خرید بصورت مستقیم بوسیله کارخانه صورت گیرد، اظهار داشت: با خرید مستقیم مصالح از کارخانه قیمت مسکن برای مردم کاسته می شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که برای سرعت گرفتن کارها در بخش مسکن ساخت برخی واحدها را خود مردم و برخی را بنیاد مسکن بر عهده می گیرد، اضافه کرد: با قانون جدید جهش و رونق مسکن وام و کمک های خوبی به مردم در زمینه مسکن ارائه خواهد شد.
قاسمی اظهار داشت: خواست و اولویت و نگاه ما این است که مردم و شهروندان دغدغه درباب مسکن خود نداشته باشند.
وی اضافه کرد: تعدادی از درخواست های مردم در این جمع چون واکسن کارگران معادن در زمینه اختیارات و وظایف من نیست اما حتما به مدیران متولی در دولت برای پیگیری منتقل خواهم کرد.


1400/06/20
21:02:45
5.0 / 5
73
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان