وزیر راه و شهرسازی:

ساخت یک میلیون مسکن در سال، تورم زا نیست

ساخت یک میلیون مسکن در سال، تورم زا نیست بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی از انتخاب روش های تامین مالی غیر تورم زا برای راه اندازی یک میلیون واحد مسکونی در سال آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، اظهار داشت: ما برای توسعه ساخت ساز در کشور راهی جر توجه به تکنولوژی صنعتی سازی و تکنولوژی های جدید در حوزه مسکن نداریم و معتقدم که با کمک تولیدکنندگان و صنعت گران بخش ساختمان سه شاخصه مهم در این صنعت یعنی کیفیت، قیمت و سرعت دست پیدا می نماییم.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هدف بزرگی در بخش مسکن پیشبینی شده است، اظهار داشت: این طرح با مطالعه کارشناسی و با برنامه ریزی آماده شده است. بعضی می گویند که ساخت یک میلیون مسکن تورم ایجاد خواهد کرد، اما این طور نیست چونکه برای راه اندازی این واحدها از منابع دولتی استفاده نمی نماییم. روش هایی برای تأمین منابع مالی این برنامه پیشبینی کردیم که تورم زا نیستند.
وی اضافه کرد: بزودی شاهد اقداماتی که در این زمان کوتاه برای ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال انجام شده است، خواهیم بود. در این زمان زیرساخت هایی برای جهش جدی تولید فراهم گشته است.
قاسمی اظهار داشت: من از همه تولیدکنندگان بخش مسکن که بخش بزرگی است، می خواهم همت کرده و در این اقدام بزرگ پیشبینی شده توسط دولت مشارکت کنند. اعتقاد دارم حتما این بخش می تواند به ما کمک نماید و با کمک آنها اتفاقات بزرگی در بخش مسکن رخ خواهد داد.


منبع:

1400/06/24
20:52:48
5.0 / 5
235
تگهای خبر: احداث , تكنولوژی , تورم , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان