وزیر صمت:

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید به گزارش بازسازی خانه وزیر صمت اظهار داشت: قیمت سیمان به صورت پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود ۱۸ هزار تومان ارزان تر شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت صمت، سید رضا فاطمی امین در جلسه ویدئوکنفرانسی با رؤسای سازمان های صمت و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی استانی با مبحث بررسی مسائل در رابطه با صنعت سیمان، بیان نمود: تمامی فعالان صنعت سیمان مکلف به ثبت نام در سامانه جامع تجارت و ثبت اطلاعات خرید و فروش در سامانه افق هستند.
وی با اشاره به اینکه مبحث سیمان در چارچوب یک برنامه سه ماهه به صورت مداوم رصد و پایش خواهد شد، افزود: قیمت سیمان در بورس با اجرای این برنامه متعادل شد و قیمت سیمان در بازار نسبت به هفته گذشته باز هم کمتر شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: قیمت سیمان به صورت پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود ۱۸ هزار تومان ارزان تر شد.
استان ها برای کاهش هر چه بیشتر قیمت سیمان به صورت ویژه پای کار بیایند
فاطمی امین با اشاره به اینکه به صورت کلان برای تعدیل قیمت سیمان به موفقیت های خوبی رسیده ایم، خاطرنشان کرد: استان ها باید بیشتر از این پای کار بیایند و کار به صورت ویژه مورد توجه واقع گردد.
وی با اشاره به اینکه عرضه سیمان در بورس تجربه خوبی بوده است، اظهار داشت: کارها باید با جدیت هر چه بیشتر دنبال شود و انتظار دارم تمامی پروژه ها همچون ۱۹ پروژه نظام توزیع و پوشش کالا در سامانه با قدرت ادامه یابد.


منبع:

1400/06/28
20:27:51
5.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان