این خانه ۴۵ متری در تهران فقط ۹۵۰ میلیون تومان

این خانه ۴۵ متری در تهران فقط ۹۵۰ میلیون تومان به گزارش بازسازی خانه، اقتصاد نیوز نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های نقلی جنوب تهران خواهیم پرداخت.


به سبب قیمت بالای مسکن در تهران، مناطق جنوبی تهران مثل شوش، نازی آباد و مولوی که قیمتی متعادل تر در حوزه ملک دارند، مورد نظر خریداران قرار گرفته اند. یکی از انتخاب ها برای متقاضیان مسکن با بودجه محدود، خانه های نقلی موجود در این مناطق هستند. در این گزارش به بررسی واحد های نقلی جنوب تهران پرداخته ایم. واحد آپارتمانی ۸ ساله در محله شوش با متراژ ۴۲ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دارد. همین طور آپارتمانی دیگر در محله جوادیه با متراژ ۴۳ متر و سنی حدود ۱۹ سال و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. واحدی ۴۰ متری در همین محله باتوجه به تک خواب بودن و این که ۴ سال از ساخت آن گذشته است قیمتی بیش از ۱ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان دارد. آپارتمانی ۲۱ ساله با متراژ ۴۳ متر در همین محله با توجه به این که این واحد تک خوابه است در روز های گذشته با قیمتی حدود ۱ میلیارد تومان به فروش رسیده است. اگر قصد سرمایه گذاری در مناطق جنوبی تهران را دارید، آپارتمانی ۲۰ ساله در جوادیه با متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب را میتوانید با سرمایه ای بیش از ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان خریداری کنید. برای خرید آپارتمانی در محله مولوی با سنی حدود ۱۴ سال و متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب به بودجه ای معادل ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همین طور با بودجه ۹۵۰ میلیون تومان نیز میتوانید واحدی ۴۵ متری در همین محله با سن ۱۴ سال و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید.
توجه داشته باشید این ارقام بر طبق واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و اساسا بطور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی نماید. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود. ۲۱۷ ۳۵

1401/08/26
12:30:08
5.0 / 5
264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان