معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

افتتاح پروژه های سازمان راهداری در دهه فجر

افتتاح پروژه های سازمان راهداری در دهه فجر بازسازی خانه: به گزارش بازسازی خانه، داریوش امانی اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر، پروژه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای با 130هزارو 756.4 میلیارد ریال اعتبارهزینه شده وبا 206 هزارمیلیارد ریال ارزش ریالی به بهره برداری می رسد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان این خبر گفت: در بخش ایمن سازی راه های کشور همچون اجرای حفاظ بتنی، روشنایی و ۸۱۷/۸ کیلومتر / نقطه با اعتبار ۷ هزار و ۶۴۴/۱ میلیاردریال ایمن سازی شده است، همین طور در حوزه رفع نقاط پرحادثه، راه اندازی و بازسازی پل و تقاطع، ۷۴۳ پروژه به ارزش ۱۰، ۵۰۶ میلیاردریال رفع نقص و یا بازسازی شده است.
امانی اضافه کرد: امسال با اعتباری افزون بر ۵۶ هزار و ۳۸۴ میلیاردریال، ۳ هزار و ۶۵۳/۲ کیلومتر از راه های شریانی کشور بهسازی و روکش آسفالت شده است، همین طور در زمینه راه های روستایی کشور، عملیات بهسازی، ساخت و روکش آسفالت به ارزش ۴۰ هزار و ۷۵۲ میلیاردریال بر روی ۲ هزار و ۸۵۴/۲ کیلومتر راه انجام شده است.
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همین طور از ساخت و تکمیل پایانه مرزی رازی با اعتبار ۳ هزار میلیاردریال در استان آذربایجان غربی آگاهی داد.
وی بازسازی و نوسازی ۷۴۶ دستگاه ماشین آلات راهداری با اعتبار ۴ هزار و ۱۴۳ میلیاردریال را از دیگر پروژه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برشمرد که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
بگفته امانی افتتاح ۱۵۱ باب پروژه های ساختمانی همچون قرارگاه پلیس راه، ساختمان اداری و راهدارخانه با ارزش ۳ هزار و ۱۰۴/۳ میلیاردریال از دیگر پروژه های این سازمان است که افتتاح می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در زمینه حمل و نقل نیز تأسیس شهرک حمل و نقل، شرکت های حمل و نقل، مرکز معاینه فنی و.... در مجموع به تعداد هشت مورد با اعتبار ۵ هزار و ۲۲۳ میلیاردریال در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

1401/11/13
16:36:33
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان