قیمت سازی مسکن در فضای مجازی در فصل نقل و انتقال!

قیمت سازی مسکن در فضای مجازی در فصل نقل و انتقال! به گزارش بازسازی خانه، مهر نوشت: بررسی ها نشان داده است که قیمت خانه هر چه نزدیک به فصل نقل و انتقالات می شود تغییر اساسی پیدا می کند و عمده نرخها در فضای مجازی تعیین می شود.بررسی ها نشان داده است که قیمت مسکن رو به افزایش بوده است و این تغییرات هر چه جلور می رویم محسوس است.
فضای مجازی تعیین کننده قیمت ها
یکی از مشاورین املاک های شرق تهران به مهر اظهار داشت: هم اکنون مردم فقط قیمت می گیرند که ببینند قیمت های مجازی با حقیقت چگونه است آیا تفاوتی دارد یا خیر؟
وی در ادامه بیان نمود: ما به مردم می گویم که فضای مجازی قیمتها را تعیین نمی کند اما بازهم مردم برای قیمت گیری به علاوه این که به مشاورین املاک رجوع می کنند بلکه فضای مجازی هم برایشان اهمیت بیشتری دارد.
بلاتکلیفی مستأجران
یک دیگر از مشاورین املاک درمورد وضعیت مسکن به مهر اظهار داشت: در حال حاضر مشتری برای خانه نیست و همه قیمت می گیرند به جهت اینکه ببینند صاحبخانه چقدر مقرر است اضافه کند و آیا برایشان می صرفد تا در آن واحد زندگی کنند یا نه.
وی در ادامه بیان نمود: با این اوصاف که صاحبخانه ها برپایه نیازشان خانه را برای اجاره می گذارند مشخص نیست مستأجران چه وضعی پیدا خواهند کرد.
اجاره بها در شرق محله متراژ سن بنا رهن (قیمت ها به تومان می باشد) اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) عارف ۵۰ الی ۷۰ ۸۳ الی ۹۶ ۱۵۰ الی ۵۰۰ میلیون ۳۰۰ هزار تومان الی ۳ میلیون دلگشا ۶۸ الی ۸۵ ۸۰ الی ۹۹ ۱۲۲۰ الی ۶۰۰ میلیون ۲۰۰ هزار تومان الی ۸ میلیون مینا ۸۰ ۸۰ الی ۹۹ ۱۰۰ الی ۷۰۰ میلیون ۱۰۰ هزار تومان الی ۸ میلیون درودیان (جابری) ۵۰ تا ۷۰ ۸۰ الی ۹۳ ۱۰۰ الی ۴۰۰ میلیون ۲۰۰ هزار تومان الی ۶ میلیون شکوفه ۶۶ الی ۷۰ ۸۳ الی ۹۰ ۱۰۰ الی ۶۰۰ میلیون ۳ الی ۷ میلیون
محله متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) استخر ۶۰ ۲ میلیون و ۵۰۰ الی ۶ میلیون ۲۰۰ الی ۷۰۰ میلیون نارمک ۶۰ ۱ میلیون و ۵۰۰ الی ۵ میلیون ۴۲۰ الی ۶۰۰ میلیون تهرانپارس شرقی ۶۰ ۱ الی ۷ میلیون ۲۰۰ الی ۶۵۰ میلیون تهرانپارس غربی ۶۰ ۱ الی ۸ میلیون ۲۰۰ الی ۷۰۰ میلیون خاک سفید ۶۰ ۱ الی ۵ میلیون ۳۰۰ الی ۶۵۰ میلیونبیشتر بخوانید: تورم ماهیانه مسکن در فروردین ۲.۲ درصد شد + جدول۴۶۲۱۷


منبع:

1402/02/20
08:24:03
5.0 / 5
380
تگهای خبر: اجاره , املاك , تورم , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان