گزارش بازسازی خانه؛

پیشرفت کند نهضت ملی مسکن در شوش

پیشرفت کند نهضت ملی مسکن در شوش بازسازی خانه: تامین نشدن زمین برای اجرای طرح نهضت مسکن ملی در شهرستان شوش موجب نارضایتی شدید مردم شده که بارها از طرف مسئولان وعده ها داده شده اما تا حالا هیچکدام محقق نشده اند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، خانه دار شدن یکی از نیازهای اساسی هر خانواده ای بشمار می رود و امروزه این نیاز به یک آرزو تبدیل گشته است؛ افزایش لحظه ای قیمت مسکن و بالا رفتن سرسام آور قیمت اجاره بهای هر فردی در جامعه به ویژه جوانان را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.
ساخت یک میلیون واحد مسکونی در یک سال، مهم ترین شعار سید ابراهیم رئیسی در انتخابات بود که موجب ایجاد امید در جامعه شد؛ دولت جدید برای اجرائی شدن هر چه سریع تر این وعده ها از روزهای اول شروع کار دولت دست به کار شده و طرح «جهش مسکن» یا همان «نهضت ملی مسکن» را در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار داد.
این در صورتی است که طولانی شدن فرآیند واگذاری زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شوش موجب نارضایتی شهروندان شده و در این جهت ضروریست تا وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکل ورود کند.
خبرگزاری مهر با گزارشی تحت عنوان «شوش زمین ندارد / طرح «نهضت ملی مسکن در شوش اجرا نمی شود» خواهان پیگیری و رفع اشکال شد که فرماندار سابق شوش در مصاحبه خبری از حل این مشکل آگاهی داد اما تا حالا این مشکل برطرف نشده است.
شوش همچنان درگیر تامین زمین است
نماینده مردم شوش و کرخه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش وضعیت خوبی ندارد در صورتیکه شهرهای همجوار پیشرفت نسبتاً خوبی در این نهضت دارند ولی شوش همچنان درگیر تامین زمین برای این پروژه مهم می باشد.
محمد کعب عمیر اظهار داشت: از مسئولان متولی امر در شهرستان شوش انتظار می رود که مشکلات نهضت ملی مسکن را بصورت ویژه در نشست های مستمر برطرف کنند تا هرچه سریع تر کلنگ شروع این نهضت در شوش به زمین زده شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: بیش از یکسال است که مشکل زمین این طرح کماکان در شوش برطرف نشده و اگر این مشکل در سطح شهرستان قابل حل شدن نیست باید مسئولان استانی یا کشوری پیگیر حل این مشکل باشند.
وی با انتقاد از وضعیت کُند روند اجرائی نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش اظهار داشت: از فرماندار شوش که به عنوان رییس شورای مسکن می باشد، انتظار می رود که این مساله را در اولویت کاری قرار داده و در یک بازه زمانی مشخص مشکل زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن در این شهرستان را برطرف کند.
فقط یک شهر خوزستان مشکل تامین زمین ندارد!
محمود عیدانی، سرپرست فرمانداری شهرستان شوش در واکنش به پیشرفت کند نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش و نارضایتی شدید مردم در پاسخی کوتاه اظهار داشت: شهرهای خوزستان به جز شهر دزفول در نهضت ملی مسکن به خاطر اختصاص زمین مشکل دارند.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، تلاش خبرنگار برای گفت و گو با رییس شورای مسکن شهرستان شوش و دیگر مسئولان متولی برای پیگیری از آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن بی نتیجه بود.


منبع:

1402/03/18
14:46:32
5.0 / 5
249
تگهای خبر: اجاره , ساخت , شهرسازی , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان