روستائیان بخوانند

روستائیان بخوانند به گزارش بازسازی خانه، باشگاه خبرنگاران نوشت:  معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن اظهار داشت: متقاضیانی که تسهیلات 200 میلیون تومانی را دریافت می کنند در صورتیکه تسیهلات 400 میلیون تومان شود، باقی مانده این تسهیلات را دریافت خواهند کرد.معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن اظهار داشت: تسهیلات مسکن روستایی امسال ۲۰۰ میلیون تومان است که رییس بنیاد مسکن پیشنهاد افزایش این وام به ۴۰۰ میلیون تومان را به هیئت دولت داده است.

مجید جودی اظهار داشت: هم اکنون بنیاد مسکن برای مقاوم سازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی پیشنهاد افزایش تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۴۰۰ میلیون تومان را داده است، اما برای آنکه این پیشنهاد مانع پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی امسال نشود در ابتدا بدنبال تصویب تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن هستیم.

به گفته معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن هم اکنون تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی برای سال ۱۴۰۲ هنوز بصورت کامل به تصویب نرسیده و امیدوار هستیم تا ۱۰ روز دیگر این تسهیلات در جلسه هیئت دولت بررسی و مصوب شود.
او می گوید: باتوجه به افزایش هزینه های ساخت مسکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی پاسخ گو نیست بدین سبب رییس بنیاد مسکن و وزیر راه و شهرسازی درخواست افزایش تسهیلات مسکن روستایی به ۴۰۰ میلیون تومان را ارایه داده اند، اما این پیشنهاد نباید مانع تصویب تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی شود.

جودی بیان کرد: متقاضیانی که تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی را دریافت می کنند در صورتیکه تسیهلات ۴۰۰ میلیون تومان شود، باقی مانده این تسهیلات را دریافت خواهند کرد.۲۷۲۲۰منبع:

1402/06/21
20:27:46
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان