مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای كشور:

متوسط ساخت بزرگراه در دولت سیزدهم ۳ برابر شده است

متوسط ساخت بزرگراه در دولت سیزدهم ۳ برابر شده است به گزارش بازسازی خانه، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور اظهار داشت: متوسط ساخت مسیرهای آزادراهی در کشور در دولت سیزدهم سه برابر شده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، خیرالله خادمی قبل از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان قزوین اظهار داشت: اکنون ۶ هزار کیلومتر راه در کشور درحال ساخت است.
وی با اشاره به اینکه ۸۱۰ کیلومتر از میزان مسیر آزادراهی است، اضافه کرد: بزرگراه قزوین - رشت به طول هشت کیلومتر، آزاد راه منطقه ۲ تهران به طول ۲۲ کیلومتر و شیراز - اصفهان به طول ۲۱۰ کیلومتر از با اهمیت ترین طرح های آزادراهی درحال ساخت کشور است
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور با اشاره به اینکه متوسط ساخت مسیرهای آزادراهی در کشور در دولت سیزدهم سه برابر شده است، بیان کرد: دولت سیزدهم بدنبال ساخت و تکمیل بیش از ۱۰ هزار کیلومتر مسیر آزادراهی، بزرگراهی و شبکه ریلی است.
وی از افتتاح ۴۷۱ طرح آزادراهی در دهه مبارک فجر امسال در کشور آگاهی داد و عنوان کرد: استان سیستان و بلوچستان بزرگترین طرح های بزرگراهی و آزادراهی کشور را هم اکنون به خود مختص کرده است.
خادمی توسعه ریلی کشور را یکی از اولویت های دولت سیزدهم دانست و عنوان کرد: ساخت مسیرهای ریلی در کشور نیز در دولت سیزدهم دو برابر شده است.
وی در آخر تصریح کرد: تکمیل مسیر ریلی رشت - کاسپین به طول ۳۷ کیلومتر از مهم ترین پروژه های ریلی در کشور است که امیدواریم تا انتهای سال به بهره برداری برسد.


منبع:

1402/11/22
15:22:06
5.0 / 5
189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان