علیرضا منصوریان:

با قهرمانی تراكتور جواب محبت ها را می دهم

با قهرمانی تراكتور جواب محبت ها را می دهم مدیرعامل و سرمربی تراكتور با استاندار آذربایجان شرقی دیدار كردند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور امروز یکشنبه با حضور در استانداری آذربایجان شرقی با محمدرضا پورمحمدی دیدار نمود.
استاندار آذربایجان شرقی ضمن خوش آمدگویی به منصوریان، از سرمربی جدید تراکتور استقبال کرد.
میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور هم در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: با این حمایت ها، بازیکنان و مربیان، بار مسئولیت را بیشتر از پیش روی شانه های خود احساس کردند و با تمام توان بازی کردند که نتیجه آن قهرمانی تیم بود.
سهرابی اضافه کرد: سال جاری کار تراکتور سخت تر و نفس گیرتر از گذشته است و با عنایت به حضور این تیم در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا، نیازمند حمایت بیشتر از جانب مدیریت ارشد استان هستیم.
وی حضور مهمانان و مسافران خارجی و دوربین های تلویزیونی برای پوشش مسابقات آسیایی را فرصتی برای معرفی ظرفیت های بیشتر تبریز به مردم کشورهای مختلف دانست.
علیرضا منصوریان هم در این دیدار با اشاره به امکانات سخت افزاری تراکتور در ایران، تصریح کرد: امانتی پرارزش را تحویل گرفته ایم که به یاری خدا با قهرمانی به مردم آذربایجان تحویل خواهیم داد.
سرمربی تیم تراکتور افزود: بیشترین موفقیت های دوره بازیگری من در استقلال بوده و با این تیم شناخته می شوم و الان می خواهم با قهرمانی و موفقیت در تراکتور، در دوره مربیگری هم با نام تراکتور شناخته شوم.
علیرضا منصوریان با ذکر خاطره ای از بازی تراکتور و نفت تهران که وی مربیگری تیم نفت را در آن بازی بر عهده داشت، اظهار داشت: با تمهیدات قبلی، حدود ۵۰ نفر تماشاگر را جمع کرده بودیم که طرفداران پرشور تراکتور تمامی استادیوم را پر کردند و تماشاگران ما مجبور به تشویق تراکتور در میان آنها شدند و این ثروتی بزرگ برای تراکتور است.
منصوریان با اشاره به ابراز محبت طرفداران تراکتور به وی در مدت حضورش در تبریز، اظهار داشت: چند برابر محبت هایی که در تهران و اصفهان مشاهده کرده ام را از جانب مردم تبریز و آذربایجان دیده ام و ان شاءالله جواب این محبت ها را با قهرمانی خواهم داد.
وی در انتها اظهار داشت: من داماد آذربایجان هستم و به خاطر تکلم به زبان ترکی در جمع خانواده، تا حدودی با این زبان آشنایی دارم و امیدوارم تا عید بتوانم کنفرانس خبری خویش را با زبان ترکی برگزار کنم.
استاندار آذربایجان هم اظهار داشت: هواداران تیم تراکتور با شور خاصی به این تیم عشق می ورزند و یقین دارم که با اتحاد و همدلی هواداران با سرمربی جدید تیم، دروازه موفقیت های بیشتر به روی تراکتور گشوده خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: منصوریان مربی بادانش و پرشوری است که حضور وی در رأس کادر فنی تیم تراکتور منشأ اثر بوده و بطور قطع با همدلی و حمایت هواداران شاهد موفقیت های روز افزون این تیم در رقابت های ملی و بین المللی خواهیم بود.
پورمحمدی، ورزش، تفکر ورزشی و طرفداری از آنرا سازنده، موثر و مولد توصیف کرد و اظهار داشت: مدیریت استان از مجموعه تراکتور و بازیکنان قهرمان آن حمایت خواهد نمود.


منبع:

1399/07/09
21:41:18
5.0 / 5
2082
تگهای خبر: استانداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان