معاون وزیر راه:

۳ هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تأمین شد

۳ هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تأمین شد به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ضمن اشاره به پیشرفت مناسب پروژه های طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت:  این سازمان بیشتر از ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین برای اجرای این طرح تأمین کرده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: در کل کشور در طرح اقدام ملی مسکن یک میلیون و ۴۰ هزار نفر ثبت نام کردند که از این مقدار ۱۹۵ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند و ۱۲۵ هزار نفر هم واریز وجه داشتند. به اندازه افرادی که وجه واریز کردند و متقاضیان مؤثر شناخته می شوند و سازمان ملی زمین و مسکن در قبال آنها متعهد به تأمین زمین است، زمین تأمین شده است.
اصغری مهرآبادی اضافه کرد: تعهد سازمان ملی زمین و مسکن برای تأمین زمین متقاضیان مؤثر به غیر از ۲ هزار واحد برای مابقی انجام شده است و در تلاش هستیم تا زمین این ۲ هزار واحد هم تأمین شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اعلان اینکه تا حالا بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین از طرف این سازمان بمنظور اجرای طرح اقدام ملی مسکن تأمین شده است، اشاره کرد: کار در بیشتر پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شروع شده و اغلب پروژه ها از پیشرفت مناسبی برخوردارست.


منبع:

1400/03/04
22:04:32
5.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان