برای ساخت یک میلیون مسکن از منابع دولتی استفاده می شود؟

برای ساخت یک میلیون مسکن از منابع دولتی استفاده می شود؟ وزیر راه و شهرسازی گفت: بعضی می گویند ساخت یک میلیون مسکن در سال موجب ایجاد تورم می شود این طور نیست چونکه از منابع دولتی برای ساخت آن استفاده نمی گردد و منابع دیگری برای آن پیش بینی کرده ایم.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، رستم قاسمی در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: بازار مسکن بعنوان پیشران اقتصاد است اگر ما بتوانیم در بازار مسکن رونق ایجاد نماییم طبیعتاً در اقتصاد کشور رونق ایجاد می شود. وی ادامه داد: محصولات جدیدی مخصوصاً در زمینه دانش بنیان در این نمایشگاه طرز شده که بسیار موجب خوشی و نشان دهنده تحول در صنعت ساختمان است. تکنولوژی و صنعتی سازی از اولویت های ما در صنعت ساختمان است.
وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: قیمت و سرعت دو مورد از ضروریات بخش مسکن می باشد و اهتمام می نماییم به سرعت به آن دست پیدا نماییم. وی با اشاره به برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال اظهار داشت: بعضی می گویند ساخت یک میلیون مسکن در سال موجب ایجاد تورم می شود این طور نیست چونکه از منابع دولتی برای ساخت آن استفاده نمی گردد و منابع دیگری برای آن پیش بینی کرده ایم. اقدامات و زیرساخت هایی برای جهش در زمینه مسکن به وجود آمده است. ۲۲۳۲۲۵

1400/06/23
09:55:19
5.0 / 5
67
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان