قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ بعلاوه جدول قیمت

قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ بعلاوه جدول قیمت به گزارش بازسازی خانه فرارو نوشت: متوسط قیمت مسکن در منطقه ۲۲ متری ۳۹ میلیون است. واحدهای نوساز را در چیتگر گاهی تا متری ۶۰، ۷۰ میلیون آگهی می کنند و برای خرید خانه های زیرقیمت باید سراغ آپارتمان هایی رفت که معمولاً بدون امکاناتی مثل آسانسور یا پارکینگ فروخته می شوندقیمت آپارتمان در چیتگر با متوسط ارزش خانه های تهران حدودا برابر است. میانگین ارزش خانه های منطقه ۲۲ که محله چیتگر را در خود جای داده، به متری ۳۹ میلیون تومان رسیده و آمارها متوسط قیمت مسکن را در کل تهران متری ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان نشان داده است. در چیتگر تا دلتان بخواهد با همین بودجه امکان خرید آپارتمان وجود دارد، اما این وسط واحدهای نوساز را گاهی تا متری ۶۰، ۷۰ میلیون آگهی می کنند. در چیتگر برای خرید خانه های زیرقیمت باید سراغ آپارتمان هایی رفت که معمولاً بدون امکاناتی مثل آسانسور یا پارکینگ فروخته می شوند.

قیمت آپارتمان یکخوابه در چیتگر
قیمت آپارتمان در چیتگر گاهی از متوسط ارزش خانه های منطقه ۲۲ بیشتر است. گزارش اخیر تحولات بازار مسکن تهران متوسط قیمت خانه های منطقه ۲۲ را متری ۳۹ میلیون تومان نشان داده است درحالی که آپارتمان ۸۰ متری نوساز را در چیتگر متری ۵۵ میلیون تومان آگهی کرده اند. یعنی چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان. این واحد که در طبقه شانزدهم برج قرار گرفته، علاوه بر داشتن یک اتاق خواب، با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می شود. مالک آپارتمان ۶۰ متری در چیتگر قیمت فروش را دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعلام نموده است. این یکی ۱۴ سال پیش ساخته شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است. خرید آپارتمان یکخوابه در چیتگر گاهی زیر قیمت منطقه تمام می شود. مثل واحدی ۷۰ متری که دو میلیارد و ۳۰ میلیون تومان فروخته می شود، اما نداشتن آسانسور و انباری سبب شده تا مالک آن با رقمی زیر نرخ منطقه حاضر به فروش باشد. این واحد سال ۹۳ ساخته شده است.


قیمت آپارتمان دوخوابه در چیتگر
قیمت آپارتمان در چیتگر امکان دارد از میانگین ارزش واحدهای منطقه ۲۲ کمتر باشد. درحالی که متوسط قیمت مسکن در منطقه ۲۲ متری ۳۹ میلیون تومان است، اما واحد ۷۷ متری را در چیتگر دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان آگهی کرده اند. یعنی متری ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان. البته یکی از علل فروش این واحد با رقمی زیر قیمت منطقه، نداشتن آسانسور به حساب می آید و خانه شش سال پیش ساخته شده است. بین سایر فایل های در ارتباط با فروش مسکن در چیتگر، واحدی ۹۴ متری دیده می شود که برای خرید آن به سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان نیاز است. این واحد سال ۹۵ ساخته شده، دوتا اتاق خواب دارد، با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می شود و ارزش هر متر آنرا باید ۴۰ میلیون تومان بدانیم. یعنی حدودا معادل متوسط قیمت مسکن در منطقه ۲۲. آپارتمان ۱۱۲ متری با ویو دریاچه را پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می فروشند؛ متری ۴۶ میلیون تومان. سن بنا این واحد به پنج سال می رسد و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد.

قیمت آپارتمان سه خوابه در چیتگر
خرید آپارتمان سه خوابه در چیتگر گاهی بیشتر از ۱۰ میلیارد تومان تمام می شود. مثل واحدی ۱۷۰ متری که آنرا ۱۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان به خریداران پیشنهاد می کنند. این واحد سال ۹۶ ساخته شده، یک اتاق مستر دارد و با امکانات کامل فروخته می شود. آپارتمان سه خوابه ۱۵۰ متری را هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان یعنی متری ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آگهی کرده اند. در ساختمان این واحد استخر و سونا وجود دارد و با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می شود. آپارتمان ۱۲۵ متری را حوالی دریاچه چیتگر پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان آگهی کرده اند. این واحد سه خوابه، با آسانسور، انباری و پارکینگ آگهی شده است. پنج سال از سن بنا آن کی گذرد، مالک آن به تک برگ بودن سند اشاره کرده و ارزش هر متر از این خانه را باید ۴۲ میلیون تومان درنظر بگیریم.
مشخصات آپارتمان های چیتگر
متراژ
تعداد اتاق
سن بنا
توضیح
قیمت کل
قیمت هر مترمربع
۷۰ متر
یک اتاق
هشت سال
طبقه دوم بدون آسانسور
دو میلیارد و ۳۰ میلیون تومان
۲۹ میلیون تومان
۶۰ متر
یک اتاق
۱۴ سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان
۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۸۰ متر
یک اتاق
نوساز
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان
۵۵ میلیون تومان
۷۷ متر
دو اتاق
شش سال
طبقه دوم بدون آسانسور
دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان
۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۹۴ متر
دو اتاق
شش سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان
۴۰ میلیون تومان
۱۱۲ متر
دو اتاق
پنج سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان
۴۶ میلیون تومان
۱۷۰ متر
سه اتاق
پنج سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
۱۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان
۶۷ میلیون تومان
۱۵۰ متر
سه اتاق
یک سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان
۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
۱۲۵ متر
سه اتاق
پنج سال
دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان
۴۲ میلیون تومان


بیشتر بخوانید: رونمایی از پر معامله ترین منطقه در بازار ملک پایتخت / چند درصد افزایش قیمت را تجربه نمود ؟

1401/05/18
11:25:03
5.0 / 5
198
تگهای خبر: بازار , بازار مسكن , ساخت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان