نایب رییس اتحادیه مشاوران املاك تهران دستگیر شد

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاك تهران دستگیر شد خبرگزاری صدا و سیما نوشت: حسام الدین عقبایی نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران دستگیر شد.


مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تایید دستگیری عقبایی اظهار داشت: وی روز چهارشنبه در منزلش دستگیر شده و سپس به دفاتر حقوقی برده شد و بعد از بازرسی دفاتر حقوقی وی از جانب ماموران، به همراه آنها به اتحادیه املاک تهران آورده شده و سپس ماموران وی را با خود بردند.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به اینکه هر کس در هر مقام و منصبی باید پاسخگوی اعمال خود باشد اضافه کرد: چندی پیش از جانب کمیسیون ماده ۳۹ اتاق اصناف گزارشی از کوتاهی های عقبایی برای ما ارسال شد که ما هم برای کمیسیون مربوط در اتاق اصناف ارجاع دادیم و کمیسیون مربوط باید حکم برکناری وی از مقامش را در اتحادیه صادر می کرد، اما مشمول مرور زمان شد و به تاخیر افتاد. خسروی همینطور ممنوع الخروجی خویش را بعد از دستگیری عقبایی تکذیب نمود و اظهار داشت: پس از دستگیری عقبایی برخی رسانه ها تماس گرفتند و از بنده خواستند در نشستی خبری از خود دفاع کنم که گفتم وقتی خطایی نکردم از چه چیزی دفاع کنم؟ ۲۳/۲۲۳۲۲۷

1399/11/01
14:01:00
0.0 / 5
1013
تگهای خبر: املاك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان